bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 «Абсолютно безпрецедентний випадок». Член московської банди «госдура» протяжно виє: Україна не запросила моцкву на засідання Генасамблею Парламентської асамблеї організації Чорноморського экономического співробітництва (ПАЧЕС)
 Польща видворила зі своєї території московського “прохвєсора-історіка” Дмітрія Карнаухова, який діяв проти інтересів Польщі і розпалював польсько-український конфлікт My two cents // У цього рашиста погони крізь ватнік просвічують.
 Ватка про шо-тотакоє почина помаленьку здогадуватися. Фашистське міністерство війни повідомляє: «США рассчитывают на безнаказанность ядерного удара по России» (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Україна подала до СОТ новий позов проти здичавілої моцкви. Позов стосується обмеження Росією імпорту з України соків, пива, кондитерських виробів та шпалер.
 Німецький пуйлоферштейєр Швайн-Майєр приїде на моцкву на запрошення свого начальства, Терориста №1
 Пуйлоферштейєри наступають на Європу. Європа мовчить. Після Нідерландів, Франції та Німеччини в Австрії у неділю, 15 жовтня, відбулись останні цього року парламентські вибори в Європейському Союзі, на яких в центрі уваги - праві популісти з "проросійським" іміджем. Прогнози, опубліковані одразу після закриття виборчих дільниць у день голосування ввечері у неділю, 15 жовтня, засвідчили, що опозиційна Австрійська партія свободи (АПС), яка нещодавно стала офіційним партнером терористичного угруповання "Єдіная Расія", здобуває солідний результат.
 Але є і хороші новини. Себастіан Курц: австрійський вундеркінд стане наймолодшим главою уряду в Європі. 31-річний Себастіан Курц зі своєю консервативною партією АНП переміг на парламентських виборах в Австрії. Він позиціонував себе як протилежність Меркель та намагався завоювати виборців простими гаслами.
 Пріютілі, на свою голову. Московський апазіцанєр Павленский, який раніше прибивав свої яйця до тротуару на моцкві, а потім утік з тієї моцкви, підпалив будівлю Банку Франції. Цього разу рашист бореться проти злих буржуйських банкірів, які зайняли місце монархів в сучасному світі.
Причому, щоб кожному було ясно, звідки ноги ростуть, рашист ще й закликає до Великої французької революції. My two cents // У нас тожє один такий емігрант-революціонер є. Щоправда, він ще яйця не прибивав. :-)
 Суд у Берліні засудив 88-річну німецьку пенсіонерку-неонацистку до півроку ув'язнення за заперечення Голокосту. Вона вже багато років знайома німецькому правосуддю.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 ЄС посилив антифашистські санкції проти московської терористичної банди «КНДР»
 Про зносини жаби і гадюки. У своїй останній агонії, московська терористична банда «РФ» вирішила ввести санкції проти московської ж терористичної банди «КНДР». Терорист №1 постановив обмежити "науково-технічне співробітництво" з Пхеньяном, за винятком ядерної техніки та аерокосмічного машинобудування.

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Україна вже закачала на зиму 16,8 мільярда кубів не-московського газу. Добовий обсяг закачування газу в підземні сховища становить близько 30 мільйонів кубометрів.
 Трамп продовжує діяти на користь моцкві. Нафта дорожчає на заявах Трампа по Ірану та ситуації з курдами в Іраку. Brent подорожчала до $57,77 за барель, WTI - до $51,87 за барель.
 У США стався потужний вибух на нафтовій платформі (фото, відео). Згідно з повідомленнями, шість осіб отримали поранення і одна людина зникла безвісти. My two cents // Схоже, московський нафтогазовий тероризм добрався до США

Read more... )

Новейший завет

Oct. 15th, 2017 11:42 pm
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 Вот так живешь себе спокойно, ни о чем таком не думаешь, а потом случайно натыкаешься на фильм с еретическим названием "Новейший завет". Да и сам фильм достаточно еретический.
И вроде сначала даже довольно скучный, а потом понимаешь, что оторваться уже невозможно.
Давно такого удивительного фильма не попадалось.
Очень рекомендую.

А вот в детстве...

Oct. 14th, 2017 11:13 pm
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 Болтали мы сегодня с сестрой по вайберу и что-то увлеклись воспоминаниями о детстве. Оказалось, что я из детства помню больше, чем из более взрослого возраста, даже странно.
Начался разговор с того, как называются подъезды по-английски. Посочувствовали бедным американским и английским подросткам, которым негде посидеть с гитарой и выпить пива, посетовали, что раньше родители страдали, мол, дети целыми днями балду на улице гоняют, нет чтоб с книжкой посидеть, а нынче плачут, что дети целыми днями за компом, нет чтоб на улицу выйти, а дальше понеслась. Причем так логично все - как в школе нас заставляли на лыжах на физре ходить (меня не заставляли, я чуть не на первом уроке сломала школьную лыжу, и меня к ним больше не подпускали), как я лежала в санатории, а родители и сестра ко мне ездили, отсюда плавно перешли к сладкой вате, которая почему-то продавалась на станции Юдино, но не продавалась в Казани. Я вспомнила, как ездила за ней с подружкой, и тут же выяснилось, что и сестра ездила, а я, между прочим, не знала (она про меня тоже). Нужно было доехать - полчаса в одну сторону, выскочить из пригородного поезда (электричек тогда не было, а были такие поезда с высокими ступеньками и деревянными лавками), успеть купить вату и впрыгнуть обратно в поезд. И родители тоже не знали, где мы шлялись; наверное, и до сих пор не знают. Я предложила сестре спросить у мамы, а она говорит "боюсь".
Родители вообще ничего про нас не знали на самом-то деле, так, мелочи вроде учебы в школе. Я, к примеру, в детстве обожала гулять по старому Арскому кладбищу, ездила туда чуть не каждый день, и в церковь ходила. Там были красивые старинные памятники и склепы, на этом кладбище, и я все мечтала попасть хоть в один склеп, но не получилось. Щас с ужасом думаю - зачем мне это было нужно?!!!
Потом вспомнили, как вместо школьных обедов покупали какао со сливками, брикетик стоил 12 копеек, а школьный обед - 15. Мама каждый день выдавала эти 15 копеек, а я их тратила на всякие удовольствия. Как выяснилось, и сестра тоже, а казалась такой правильной!:)) Были еще брикетики кофе со сливками по 8 копеек, но они не такие вкусные, как какао. А сейчас его не продают, и не делают наверняка, а жаль, я бы погрызла. Еще в том же гастрономе "Горняк" (почему горняк?!) рядом с моей школой продавали какие-то прибалтийские конфеты по 15 копеек штука. Эти я покупала редко, дорогие все-таки.

Потом вспомнили горячие пирожки из голубых ящиков, их продавали тетки в грязных белых халатах поверх пальто, с очень зычными голосами. Пирожок с ливером, обалденно вкусный, стоил 4 копейки, с мясом - 5, с "повидлой" тоже 5. Сестра говорит, в их школьной столовой продавались горячие пирожки с повидлой, и она их на рынке не покупала. А у нас почему-то они были холодными, и я покупала на рынке. С ливером были самые вкусные. Я уже в зрелом возрасте пыталась их воспроизвести, но так вкусно не получилось все равно.
А за мороженым мы бегали на ж/д вокзал. Самое вкусное мороженое - это, конечно, фруктовое в бумажном стаканчике по 7 коп. Серое с чуть розоватым отливом. Продавали еще какое-то с наполнителем по 15 коп., но нам обеим оно не нравилось. Пломбир за 19, брикет между двумя вафлями - ммм:)) Потом появилось эскимо на палочке за 22 коп., а еще позже - ореховые батончики за 28, но это уже было буржуйство и роскошь, очень дорого.

Еще вспомнили, как ходили в парк и до одури катались на больших качелях-лодочках. До тошноты и рвоты, блин, во дурные были?
Вспоминали томатный сок в больших конусах и рядом крупная соль и алюминиевые ложки.
И мороженое в вазочках с разными посыпками, можно было взять несколько шариков и посыпать, например, орехами и шоколадной крошкой. Интересно, сейчас где-нибудь можно съесть мороженое в вазочках? В моей когда-то любимой бобруйской "стекляшке" давно сделали цветочный павильон. А я бы съела, хотя к мороженому довольно равнодушна.

Какие-то у нас с ней гастрономические воспоминания получились, но все равно здорово.
А вы что из детства помните? 

Провкусное

Oct. 14th, 2017 12:51 pm
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 И не могу не отметить (но это только для тех, кто окончательно махнул рукой на лишние килограммы), что <a href="http://andychef.ru/recipes/choco-123/">шоколадный торт от Энди_шефа</a> с арахисовой пастой от него же - это обалденно вкусно.

Да, мне стыдно. Или нет, наверное, даже не стыдно, сколько той жизни осталось.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

України слава стане

 Україна та Швейцарія домовилися про скасування подвійного оподаткування

Covfefe

 Адміністрація Трампа продовжує гадити світові. Чутки: Трампаньєтки запропонували доповнити Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA) положенням, згідно з яким договір втратить силу протягом п'яти років, якщо країни не зможуть домовитися про його продовження.

Як роса на сонці

 Інформаційний спротив: У період з 3 по 10 жовтня українці прінуділі-к-міру™ 6 московсько-фашистських загарбників.
 Ідентифіковано 10 штук умовно-живих московсько-фашистських загарбників, кадрових солдафонів з терористичного угруповання «15-ї ОМСБр ЗС РФ». Брали участь у загарбанні Криму і вторгненні на Донбас (Інфографіка)

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 ГПУ викликає умовно-живого (чи вже ні?) московського міжнародного злочинця Януковича на допит 17 жовтня. Рашист Янукович обвинувачується у вчиненні держзради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, в порушення порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни.
 Затримано ще одного підозрюваного у "справі Онищенка", який більше року переховувався від слідства

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Агонізуюча моцква для зупинки транзиту газу через Україну вже витратила більше $37 мільярдів на безнадійні афери – експерт. Моцква вже витратила 17 млрд дол. на аферу «Південний потік», на «Турецький потік» очікується, що буде витрачено ще 10 млрд дол., по одній нитці «Північного потоку» вже витрачено 10 млрд дол.
 У парламенті Данії обговорюють законопроект, який регулюватиме безпекові та зовнішньополітичні інтереси країни. Фашистська афера "Північний потік-2" не відповідає цим інтересам.

Санкції

 Ятаган в псіну. Кораблям, які відвідували тимчасово-окупований фашистом Крим, заборонено заходити у порти Туреччини.
Лариса Сарган, прес-секретар Юрія Луценка: За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року керівництво палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини спрямувало всім суб’єктам морських перевезень та портового бізнесу циркулярного листа «Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму», в якому йдеться про необхідність «вжити запобіжні заходи з урахуванням зовнішньої політики нашої країни, пов’язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму».
Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що «судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається».
Більше того, керівництво порту повинне отримати письмове зобов’язання у формі «Цим ми заявляємо і підтверджуємо, що останньою точкою відбуття цього судна, яке звертається до нашого порту, не є кримський порт, воно не прямує з цього порту у кримські, жодні дії не вчиняються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку «Крим»… У разі встановлення протилежного факту щодо будь-чого вказаного вище, усі портові витрати і юридична відповідальність лягає на наш орган». My two cents // Тільки я не зрозумів, чи стосується заборона взагалі проходу Босфору, чи лише заходу до турецьких портів. My two cents // Зради тожє хочете? — ну от вам зрада. За 18 годин з моменту написання, допис отримав аж цілих 130 лайків і 60 перепостів.

Read more... )
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 Утром, выходя из ванной, с размаху задела угол стены (не спрашивайте) и содрала ноготь на большом пальце правой руки чуть не до половины. Было настолько больно, что минут пять только и могла, что шипеть, засунув несчастный палец в рот. Спасибо ребенку Дарье, потом она аккуратненько обрезала мне ноготь, чтобы не цеплялся за что попало.

Считаю, пятница, 13 удалась. 
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Чорне море ще всміхнеться

 Гройсман назвав "божевільною" заяву президента Чехії щодо "узаконення" анексії Криму. Гройсман упевнений, що здорова людина ніколи цього не заявить.

У своїй сторонці

 НБУ дозволив банкам придбання та перерахування іноземної валюти для розміщення за межами України гарантійного депозиту.
 Український бізнес озвучив свій прогноз курсу гривні на найближчий рік. Середнє значення курсу очікується на рівні 28,46 гривні/долар, що краще раніше прогнозованого показника - 28,68 гривні за долар.

України слава стане

 Українські аграрії вже експортували понад 11 мільйонів тонн зернових. Пшениці відправлено на експорт 6,67 млн тонн, ячменю – 3,3 млн тонн, жита – 1,6 тис. тонн, кукурудзи – 1,27 млн тонн.

Козацького роду

 Викраденим українським прикордонникам тербанда ФСБ "шиє" незаконний перетин кордону

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 Сенатори США розкритикували Білий дім через зволікання із законом про антифашистські санкції. Затримка викликає сумніви щодо відданості Трампа і його трампаньєток виконанню закону щодо санкцій.

Covfefe

 Трамп висунув Нільсен на посаду міністра внутрішньої безпеки. Нільсен повинна стати наступницею екс-генерала Джона Келлі, який очолював відомства до переходу на посаду глави апарату Білого дому.
 Трамп грозится лишать телеканалы лицензий за «фейковые новости». Эти комментарии Трампа были вызваны сообщением NBC еще на прошлой неделе о том, что якобы летом этого года государственный секретарь США Рекс Тиллерсон назвал Трампа «идиотом». Произошло это после совещания в Пентагоне, во время которого президент США потребовал увеличить ядерный арсенал страны. Как отмечает агентство AP, американские общенациональные телеканалы, такие как NBC, не требуют лицензии для вещания, поскольку фактически являются сетями телекомпаний. В частности, NBC принадлежат несколько местных вещателей в крупных американских городах, каждая из которых, однако, требует лицензии. Но, как объясняют эксперты, хотя теоретически лишения телеканалов лицензий возможно на основании распространения «фейковых новостей», однако доказать это на практике будет практически невозможно.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Румунія відмовила в ліцензії фашистському телеканалу пропаганди
 Американські ЗМІ розповіли, як Facebook допоміг фашистській агресії проти України. Facebook допомагав рашистським пропагондонам заглушити голоси українців, в той час, як моцква проводила вторгнення.
 В Україні попередили про підготовку нової масштабної кібератаки. Фахівці СБУ отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень.

Read more... )
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 Сдается мне, у нас завелся собственный Пивз. Позавчера утром на кухонном столе лежала аккуратно развинченная ручка, четыре батарейки из нее ровным рядочком лежали рядом. Домашние наотрез отвергли версию участия в этом безобразии - ни Дарья, ни г-н К. так и не признались, а котики вряд ли сумели бы лапами, да еще так аккуратно.
Ладно, проехали, хотя странно.

Ночью собираюсь поставить на зарядку планшет, протягиваю руку к тумбочке, а зарядника как не было. Встала, включила свет - мало ли, сдвинулся, упал, те же котики утащили. Нету! Несмотря на два часа ночи, пошла спрашивать Дашку, у нас одинаковые планшеты, вдруг. Недовольная Дашка (я б тоже не обрадовалась, если бы меня разбудили вопросом "где мой зарядник") сказала, что видеть его не видела. Я вернулась обратно, полазила под кроватью, перебрала все на тумбочке, пошла в зал (да, я деревенщина и много раз это говорила), перерыла все там. Нету! От отчаяния встряхнула постель, и из одеяла вывалился мой зарядник. Он был тщательно в него завернут. Днем, заметьте, кровать закрыта пледом, когда я легла, ни один котик ко мне не запрыгивал, все шлялись неизвестно где.
Ладно, проехали, хотя все страньше и страньше.

На ночь зарядила телефон. 100%, все дела. Выключила. Утром встаю - 60%. Куда делся заряд? Пошла жаловаться Дашке, что вот буквально позавчера все было нормально и заряда хватало на два дня использования, и вдруг второй день подряд я им почти не пользуюсь, а батарея садится. Что, говорю, пора менять аккумулятор? Нет, задумчиво отвечает Дашка. Это не происходит вот так ВДРУГ. Такое происходит постепенно. А тут полное ощущение, что ночью кто-то твой телефон включил и активно играл.
Тут мне уже трудно сказать "проехали", ибо. Может, и правда у нас какой полтергейст завелся и развлекается? Сначала тихо, по мелочам, а потом как начнется... 
Мне уже страшно. Что дальше-то будет?
И как с ним бороться?
 

Ф.О.Н.Д.: ДОРОСЛІ ДІТИ

Oct. 11th, 2017 08:53 pm
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
ДОРОСЛІ ДІТИ

Сиріт в нас люблять, доки ті живуть у сиротинцях.
На жаль, це факт.
Гасають секторами гуманітарні волонтери, зазираючи в усі попутні дитбудинки - а дехто ще й влаштовує бійки, хто першим буде допомагати.
от ви смієтесь, а я про такі випадки знаю.

Між тим - і про це насправді мало хто знає - у сиротинцях нашого часу усе не так вже й погано. Діти ситі, вдягнені. Дітей там люблять.
Сім"ю це не замінить, звісно - але про сите й здорове життя у дитбудинку ці діти згадують увесь час, коли жорстокий світ викидає їх на свої хліба, в доросле життя.

Так, в самостійному житті їм кладеться стипендія та певні сирітські суми - стипендія якщо десь будеш вчитись, сирітські суми, якщо твій статус сироти ті суми дозволяє.
Не всі статуси дають подібне утримання.
Але, як би там не було, усі ці дорослі діти (дехто з 16, хтось з 18-ти років) отримують на свої голови холодним душем реальне самостійне життя.

Жив у теплій спальні?
Отримуй Read more... ) а ми мусимо підгодовувати наших "дорослих" дітей десь раз на місяць.
А зараз прошу ще трішки допомоги.

Троє юних мам. Мам, випускниць інтернату й училища, потребують зимового одягу для своїх малюків. Теж напівсиріт, бо мами ті одиначки.
- півроку (хлопчик)
- вісім місяців (дівчинка)
- півтора року (дівчинка)

Ще потрібна допомога для матері-інваліда. Там хлопчику скоро шість років. Теж потребує зимового одягу.

З усім іншим розберемось.
Знову підлікуємо захворівших.
Купимо памперси для дітей.
Купимо й доставимо суміші й соки для малят.
Купимо продукти для тих, хто ще не встиг отримати стипендію (або профукав її, бо всьому вчать в інтернатах, і вишивати бісером, і малювати, і майстер-класи проводять волонтери, але як розпоряджатись фінансами та розраховувати їх на місяць, навчить лише життя)
Тому ми ще й докупимо тепле взуття для тих, хто стрибає по холоду у кедиках.

Допоможіть вдягнути малят.
оце дорого.
Це купувати нерентабельно.
Дитячий секонд-хенд рятував і багатші сім"ї, аніж наші сирітські. Вдягнемо малюків?

Куди висилати теплий одяг для малят - повідомлю в приваті.
Якщо ваші давно вже виросли, а ви повіддавали той одяг, але хочете допомогти нашим дорослим дітям - ось на цю картку ми збираємо зазвичай допомогу для них
4731 2171 1344 8573, Приватбанк, Анна Косінова

Дякую.
Діана Макарова та Ф.О.Н.Д.

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1566737746720254


Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
так, саме учора ми мали цю зустріч.
І скажу вам чесно - ми хвилювались перед нею так, як не хвилювались перед жодним інтерв"ю. Бо діти.
найчесніше
найдорожче
найвище, що в нас може бути.
Бо ми працюємо у першу чергу для них - нашого майбутнього.

Майбутнє було як майбутнє - уважні очі, шкодні очі, гиги або сум в очах - залежно від того, про що розказували.
- Зараз ми розкажемо вам про все, що приготували для цієї зустрічі. - почала я виступ. - Але спершу прошу підняти руки тих, в кого хтось з рідних воював або зараз воює на війні.

І півтора десятка рук.
- Батько.
- Батько.
- Брат.
- Дядько.
- Батько.
- Батько...

Отака війна, малята...
Отака вона - ось тут, поруч з нами. У такій мирній київській школі.
Ф.О.Н.Д. дякує Valya Zakha-Bura за це запрошення. Не знаю, чи дала ця зустріч щось дітям - а нам точно вона дала багато...

Дивитись фото-альбом тут:
https://www.facebook.com/pg/%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-9-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%A6%D0%91%D0%A1-%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80-%D0%BD%D1%83-691341034298839/photos/?tab=album&album_id=1168509726581965

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Тут в нас почався страшний час для волонтерів

ОСІНЬ

де взяти буржуйок?
та навіщо вам буржуйки, МО он давно видає!
а ви їх бачили? Чи ви топили тими буржуйками? В них же все прогорає швидше, ніж в бабиній печі! На минулій ротації усі посадки навкруги повирубували до тих буржуйок. дайош волонтерські!

агов, хто зі мною нальот на секонд-хенд!
Навіщо?
Та для фронту, Read more... ) запасне.

ЗИМОВА РЕЗИНА

і добре, коли на "вісімку" яку. А коли на "шишарика"?
О_О
А коли таких замовлень цілий ряд, і всім потрібно у першу чергу?

У Ф.О.Н.Д.а термінові заявки:
- колеса на "шишарик" (ГАЗ-66)
- колеса на Т-4

І це лише початок осіннього списку. Почнемо, помолясі?
Нас цекає велика робота. І ніхто за нас її не зробить. Не всі машини на балансі - а ті, що на балансі, не завжди тим балансом забезпечуються.
Але усі ці машини на фронті. І це головне.
Просимо фінансової допомоги. Колеса для фронту. Зимову гуму - Winter is coming

наші реквізити забиті на скрижалях тут
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324
Якщо ви не можете допомогти фінансово - репост теж допомога. перевірено досвідом.
Досвідом четвертої зими війни...

Дякую, люди.https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1566357073424988

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
А ще, а ще:
- метри й метри камуфляжної тканини
- кілометри резинок та тасьми
- центнери гудзиків, і ми вже знаємо, де будемо використовувати ті гудзики
- кілограми "блискавок"

ший-не-хочу!
Хочу, хочу...

Швейна сотня завжди приймає до своїх лав бажаючих шити та кроїти.
Зарплатню не платимо.
Нічого не продаємо.
Все, зроблене руками жінок та чоловіків Швейної сотні, йде на фронт.
Ідіть на нашу сторону, в нас є печеньки!
(печиво точно буде - а також бесіди за довгим столом, про фронт, про наших, що там - гуртуйся швидше, Швейна сотне, принаймні я вже скучила за твоїми розкрійниками)


Постинг Швейної сотні тут:
https://www.facebook.com/groups/1375934889382318/permalink/1755122698130200/

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.

Новини одним рядком

Oct. 11th, 2017 06:20 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 NYT: кібертерористи використовують антивірус Kaspersky для пошуку секретних документів. Ізраїльська розвідка ще два роки тому зламала систему "Лаборатории Касперского" та встановила, що кібертерористи використовують її антивіруси для пошуку секретних документів США

Covfefe

 Дві дружини Трампа публічно посварились за статус першої леді США. Колишня і нинішня дружини Дональда Трампа вступили у публічну дискусію. My two cents // Якщо Трамп не знає, що робити, — пояснюю. Grab them by the pussy! Маєш дві крикливі жінки і дві руки. Все сходиться! :)

Санкції

 Volkswagen заборонив агонізуючій моцкві продавати свої вантажівки та автобуси в окупованому Криму

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московсько-арапський тероризм

 У Сирії розбився черговий фашистський літак Су-24, екіпаж ліквідований My two cents // Московська сволота летіла бомбити лікарні і школи. Не долетіла. Най тепер сволоту розважає підводний оркестр. Сирійська земля їм стєкловатою.

Пєрєіґрал™

 Міністр оборони США Джим Меттіс заявив, що американські військові повинні готуватися до силових варіантів вирішення ситуації з московською тербандою «кндр».
 ПАРЄ розпочне обрання нового президента замість рашиста Аграмунта
 У ПАРЄ назвали "безпрецедентним викликом" відмову фашистської моцкви сплачувати внески My two cents // Нагадую, це сталося наступного дня після того, як московський агент Аграмунт залишив посаду голови ПАРЄ
 У Латвії прискорюють переведення шкільної освіти на латиську мову My two cents // Добре, що у Латвії нема кордону з Вєнгєрской ССР.

Read more... )

(no subject)

Oct. 11th, 2017 12:34 am
snake_elena: (Default)
[personal profile] snake_elena
 Ну что сказать? Лазанья удалась:))

Profile

knitki: (Default)
knitki

July 2015

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
192021 22232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 18th, 2017 03:44 am
Powered by Dreamwidth Studios